zarobki avon

Zarobki konsultantki AVON uzależnione są od wielkości zamówień. Podstawowy rabat na produkty wynosi 15%, a jego wielkość może się zwiększyć do 40%. Żeby sięgnąć po najwyższą zniżkę należy robić większe zamówienia. Jako konsultantka Avon możesz także skorzystać z rabatów, które w przypadku magazynu Focus mogą wynosić nawet 45% i więcej. Warto przeglądać wszystkie oferty dla konsultantek, bo to w nich czeka najwięcej promocji, a ceny w nich są obniżone nawet o 70%. Po za oczywistymi rabatami za zamówienia, każda nowa konsultantka może wziąć udział w programie dla nowych osób, w którym do odebrania są prezenty za zamówienia. Można je zatrzymać dla siebie, lub sprzedać klientom i dodatkowo zarobić. Zarobki w Avon są uzależnione tylko i wyłącznie od Twojego zaangażowania.

jak zarabia konsultantka

Jako konsultantka Avon zarabiasz już od pierwszego złożonego zamówienia. Im większa kwota zamówienia, tym większy będzie Twój zarobek. Produkty kupujesz ze zniżką, a sprzedajesz w cenie katalogowej. Różnica między ceną zakupu, a ceną sprzedaży jest właśnie Twoim zarobkiem. Im większe będzie Twoje zamówienie, tym większa gotówka ląduje w Twoim portfelu. Zarabianie z Avon jest niezwykle proste, dołącz do naszego zespołu i zacznij zarabiać już dzisiaj.

rabaty w avon

oszczędzaj jako konsultantka

Będąc konsultantką Avon oszczędzasz pieniądze. Wszystkie kosmetyki możesz kupować na własny użytek i to ze zniżką. Niezależnie od tego czy produkty zatrzymasz dla siebie, czy sprzedaż dalej korzystasz z tych samych rabatów. To duża oszczędność czasu i pieniędzy, ponieważ Avon wysyła produkty wprost pod wskazany adres.

korzyści w avon

Konsultantka Avon zyskuje nie tylko podstawowe rabaty. Dzięki dodatkowym programom można odbierać prezenty za zamówienia, kupować przedpremierowo produkty w zaskakująco niskich cenach, oraz korzystać z ofert promocyjnych niedostępnych dla klientów. Korzyści w Avon płyną do Ciebie z każdej strony.

możliwości

Będąc konsultantką Avon masz nieograniczone możliwości rozwoju. Tylko od Ciebie zależy w jaki sposób będziesz działać. Możesz liczyć na duże wsparcie ze strony Avon i swojego opiekuna. Korzystaj z darmowych szkoleń, wysyłaj i-katalog do swoich potencjalnych klientów, awansuj na lidera sprzedaży i zarabiaj jeszcze więcej.

online-avon

program dla nowych konsultantek

Rejestrując się jako konsultantka w Avon masz możliwość wzięcia udziału w specjalnym programie dla nowych osób. Przez pierwsze 6 katalogów współpracy można odbierać fantastyczne prezenty za zamówienia, a ich wartość przekracza 1042zł. Wystarczy ze zrobisz zakupy na określoną kwotę, a możesz odebrać pełnowartościowe produkty kosmetyczne, a w ostatnim etapie ekspres do kawy Krups.

blank

pracuj bez zobowiązań!

praca konsultantki

blank

To co ceni sobie większość konsultantek w AVON to przede wszystkich fakt, że praca konsultantki Avon jest pracą dodatkowa, która jest całkowicie niezobowiązująca i można wykonywać ją w czasie wolnym oraz przy okazji.

Pokazuj katalog swoim znajomym oraz rodzinie w czasie spotkań. Firma AVON stała się na tyle popularna, że wielu klientów chętnie wybierze dla siebie coś z katalogu, a niska cena produktów i wysoka jakość sprawią, że każdy będzie zadowolony z zakupów.

blank

korzyści konsultantki avon

ekspres krups
N

zarobki

W AVON zarabiasz na sprzedaży produktów z katalogu. Czym więcej sprzedaż tym więcej zarobisz.

N

praca

W AVON pracujesz przy okazji spotykając się ze znajomymi i rodziną oraz w czasie wolnym.

N

technologia

Nowoczesne rozwiązania i łatwa dostępność sprawia, że AVON jest idealnym zajęciem dla każdego 

N

możliwości

W AVON możliwości rozwoju rozwoju są nieograniczone, a zarobki uzależnione są od wielkości sprzedaży.