Święta to wspaniały czas, w którym wszyscy dajemy się porwać niesamowitej atmosferze. To sprawia, że niejednokrotnie kupujemy więcej niż faktycznie potrzebujemy i niż planowaliśmy. Dlatego też, warto zobaczyć, jakie możliwości sprzedażowe na święta oferuje nam Avon i co robi, aby ta nasza sprzedaż była na naprawdę wysokim poziomie. Może się wówczas okazać, że jeśli skorzystamy z podpowiedzi i pomocy, jakie nam on oferuje, to będziemy mogli się cieszyć z naprawdę wysokiej sprzedaży.

Spora ilość zestawów świątecznych

Nie ulega wątpliwości, że ludzie uwielbiają kupować różnego rodzaju zestawy kosmetyków. Mają wówczas świadomość, że udaje im się trochę zaoszczędzić, a jeśli ma to być prezent, od razu mają go odpowiednio zapakowanego i w dodatku oferując całą serię, pozwalają obdarowanej osobie, kompleksowo o siebie zadbać. Dlatego Avon oferuje na święta sporą liczbę różnego rodzaju zestawów, zarówno tych z kosmetykami, jak i z perfumami, a nawet z biżuterią. Warto takie zestawy oznaczać, zwracać na nie uwagę klientów, bo może się okazać, że dzięki temu znacznie zwiększymy swoje zarobki.

Świąteczne akcenty prezentowe

Ludzie uwielbiają świąteczne akcenty, a to oznacza, że w tym okresie chętniej je kupują. Avon oferuje różnego rodzaju świąteczne ozdoby do domu, które z pewnością warto zaprezentować klientom, ale także proponowane są kosmetyki, które grafiką opakowania, albo i samym kształtem opakowania nawiązują do tego czasu. Na nie również powinniśmy zwracać większą uwagę klientów, tak abyśmy mieli pewność, że faktycznie je zauważą i zdecydują się na ich zakup, tak aby wprowadzić do swojego domu niesamowitą atmosferę. Wspomnieć tutaj można, że takie świąteczne akcenty występują nie tylko na kosmetykach czy na biżuterii, ale również możemy kupić odzież prezentującą ten motyw.

Odpowiednia prezentacja jest ważna

Trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że niezwykle ważne jest tutaj to, w jaki sposób zaprezentujemy różnego rodzaju produkty. Może warto je kupić w ofercie demo i następnie pokazywać klientom, tak aby mogli zapoznać się z ich zapachem, fakturą, wyglądem? Takie naoczne przekonanie się, że oferuje im naprawdę wysokiej jakości produkty, sprawi że chętniej będą dane rzeczy zamawiać, a więc przyłożą się do zwiększenia wielkości zamówienia. To z kolei oznacza, że łatwiej będzie przejść na wyższy pułap i uzyskać wyższe wynagrodzenie. Dlatego też, w okresie świątecznym konsultanci z Avon powinni więcej zainwestować w produkty do pokazywania, ale również poświęcić więcej czasu, na zaznaczenie w katalogach tego, co faktycznie jest warte uwagi. Tak poświęcony czas, z pewnością się zwróci, w postaci większej ilości pieniędzy, które wpłyną z danego katalogu.

Koniecznie trzeba zobaczyć, z czego można tutaj wybierać i jak to wszystko powinno wyglądać. Istnieje wówczas szansa, że zauważymy wszystkie możliwości jakie daje nam Avon i będziemy potrafili je odpowiednio wykorzystać. Tak, aby faktycznie móc się cieszyć większym zarobkiem uzyskanym na święta, ale i większym zadowoleniem naszych klientów.

W jaki sposób zwiększyć zamówienia na święta

Nie ulega wątpliwości, że konsultanci Avon zawsze szukają sposobu na to, aby zwiększyć swoje zamówienie. Chcą pokazać klientom, że ich znają, że wiedzą co się może im spodobać, a w ten sposób także przyczynić się do większych zarobków, jakie uzyskują. Jednak okres świąteczny, który wiąże się z obdarowywaniem bliskich osób powoduje, że te szanse na zwiększenie zamówienia są jeszcze większe. Dlatego też, warto robić wszystko, aby je wykorzystać, bo wówczas istnieje większe prawdopodobieństwo, że faktycznie ten wzrost zostanie przez konsultantów odnotowany.

Prezentacja jest najlepsza

Avon odpowiednio wcześniej informuje swoich konsultantów, co będzie warte kupienia w kolejnym katalogu, to oznacza, że mają oni czas, aby się przygotować i dane produkty odpowiednio zaprezentować. Dlatego właśnie tak ważne jest to, aby w okresie świątecznym, tym bardziej prezentować różnego rodzaju produkty. Nie tylko te, które będą nowością, ale również te, które choć znane, to będą oferowane w przystępnej cenie. To oznacza, że warto mieć przy sobie próbkę danych produktów, tak aby klienci mogli je przetestować i przekonać się, że są one faktycznie warte swojej ceny. Dodatkowo trzeba powiedzieć, że poza samą prezentacją, warto mniejsze próbki podarować klientom, tak aby nie zapomnieli o danym produkcie, jak również trzeba dopilnować, aby był on jak najlepiej oznaczony w katalogu, tak aby nie dało się go przegapić.

Bądźmy dobrym przykładem

Klienci bardzo często patrzą na to, z czego korzysta konsultant, bo jeśli on tego używa, to oznacza, że jest to naprawdę dobre. Dlatego tym bardziej w okresie świątecznym, warto postawić na różnego rodzaju produkty Avon, pokazywać że faktycznie jesteśmy z nich zadowoleni, że z nich korzystamy i sami ręczymy za ich świetną jakość. Warto też podkreślić, że w takim okresie świątecznym ludzie kupują więcej, bo chcą obdarować swoich bliskich, a to oznacza, że już wcześniej warto zacząć rozmowę, co by chcieli podarować, tak aby później, w odpowiedni sposób wyróżnić pasujące produkty. Im więcej ciekawych ofert, oferujących nie tylko niższe ceny, ale również ciekawe zestawy, przedstawimy w okresie świątecznym, tym większa będzie szansa, że ludzie naprawdę zwrócą na nie uwagę i co więcej, że zdecydują się na ich zakupienie, powiększając w ten sposób swoje zamówienie.

Koniecznie zobaczmy jak to wszystko wygląda, oglądajmy różnego rodzaju filmiki, pokazujące w jaki sposób możemy zwiększyć swoją sprzedaż w Avon. Im więcej tego wszystkiego będzie, tym z pewnością będzie większa szansa, że uda nam się powiększyć świąteczne zamówienia, tak aby osiągnęły one jak największe wartości, bo wówczas nasze zaangażowanie zostanie wynagrodzone odpowiednim zarobkiem. Ludzie w święta uwielbiają kupować różne rzeczy, nawet jeśli nie będą im one aż tak bardzo potrzebne. Warto to wykorzystać, zwracając uwagę klientów na różne produkty, zwłaszcza takie, które swoim wyglądem czy zapachem, będą wpływały na podtrzymywanie tej niesamowitej, świątecznej atmosfery.