Jeżeli podejmujemy współpracę z Avon, to niejednokrotnie zakładamy, że będzie to nasza praca dodatkowa. Trochę sobie dorobimy, przy okazji będziemy mieli dostęp do świetnych kosmetyków w niższych cenach, a to będzie już naprawdę coś. Jak się jednak okazuje, jeśli dokładnie się zapoznamy z możliwościami, jakie proponuje nam Avon, to może się okazać, że tak naprawdę będziemy mogli dla niego zrezygnować nawet z pracy na etacie i co ważne, nawet nie odczujemy tej zmiany pod względem finansowym, a na pewno nie w negatywny sposób.

Jako praca dodatkowa

Z pewnością bycie konsultantem Avon jest świetną propozycją, jeśli szukamy pracy dodatkowej. Możemy ją wykonywać gdzie chcemy, jak chcemy, w takich godzinach które najbardziej nam odpowiadają. Nie mamy nad sobą bezpośredniego szefa, nikt nie wymaga od nas spełnienia jakichś norm, poza płaceniem faktury w terminie. To oznacza, że naprawdę możemy działać w Avonie niejako przy okazji, pokazując znajomym i bliskim katalog, oferując im różnego rodzaju produkty. Nie będzie to wymagało od nas zbytniego wysiłku, a więc może się okazać, że będzie to świetna propozycja nie tylko dla osób uczących się, ale również pracujących na etacie. Ale czy myśleliśmy chociaż przez chwilę, aby bardziej zaangażować się w działalność w Avon, aby spróbować czegoś więcej, żeby postarać się o większe zamówienia i zyskać jeszcze więcej na pracy z Avon?

Etat jest możliwy

Choć może w pierwszej chwili wydaje nam się to nierealne, to jednak warto wiedzieć, że etat w Avon jest możliwy. Może go zdobyć każdy, kto tylko trochę się postara i dołoży więcej wysiłku do zamówień, które są przez niego składane. Jeśli będą one na odpowiednim poziomie, to może się okazać, że będziemy mogli przejść na Lidera Avon. Wówczas będziemy mieli swój zespół, a to oznacza, że on będzie pracował razem z nami, a nasze wynagrodzenie będzie uzależnione od wysokości jego zamówień. To też oznacza, że właśnie w ten sposób możemy dojść do zarabiania nawet po kilka tysięcy miesięcznie. Dodatkowo będziemy pracować tak jak chcemy, w takich godzinach w których chcemy, może się okazać, że jeśli będziemy naprawdę dobrzy to dostaniemy nawet telefon czy samochód. A to oznacza, że naprawdę warto spróbować swoich sił w tym wszystkim, że warto zobaczyć jakie mamy możliwości i zastanowić się, czy taka praca na etacie w Avon, nie byłaby dla nas spełnieniem marzeń. Nikt by nad nami nie wisiał, choć oczywiście mielibyśmy pewne wytyczne do spełnienia, ale przy odpowiednim zarządzaniu zespołem, mogłoby się okazać, że to wcale nie będzie aż takie trudne do osiągnięcia.Nawet jeśli rozpoczynając pracę z Avon nie zastanawialiśmy się nad etatem, to z pewnością warto to zrobić teraz. Może faktycznie najlepiej będzie, jeśli spróbujemy swoich sił, jeśli bardziej się w to wszystko zaangażujemy? Przecież nic nie tracimy, a możemy zyskać nie tylko realne pieniądze, które będą opiewały na kilka tysięcy, ale też pracę, w której sami będziemy o sobie decydować i sami będziemy podejmować decyzje, jak ta praca ma wyglądać.