Coraz częściej chodzi nam po głowie, aby związać się z marką Avon? Wiemy, że oferuje ona kosmetyki i biżuterię wysokiej jakości, a jednocześnie też swoim konsultantom daje możliwość zarobienia konkretnych pieniędzy? Poza tym mogą oni jeszcze liczyć na dodatkowe gratyfikacje poza finansowe, które również bardzo by nas interesowały? Jeśli tak, to z pewnością zastanawiamy się, co zrobić, aby dołączyć do tego grona i czy w związku z tym, będziemy musieli przejść jakąś rekrutację. Jak się okazuje, dołączenia do grona współpracowników Avon jest znacznie łatwiejsze niż mogłoby się wydawać.

Pierwsze kroki konsultantki

Jeżeli chcemy zacząć swoją przygodę z Avon, to warto wiedzieć, od czego się ona zaczyna. Przede wszystkim trzeba wejść na ich stronę internetową i dokonać bezpłatnej rejestracji. Gdy to zrobimy, należy poczekać na e-mail i hasło, które dostaniemy, a które trzeba będzie podać przy pierwszym logowaniu. I już nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli zacząć naszą współpracę. Logując się do Strefy Konsultantki będziemy mieć dostęp do wszystkich najważniejszych informacji i spraw związanych z taką działalnością. Gdzie jedną z najważniejszych i najczęściej wykorzystywanych zakładek będzie ta, która będzie służyła nam do składania zamówienia.

Darmowa i niezobowiązująca rejestracja

Warto tutaj pamiętać, że nie ma tutaj żadnych opłat, nie przechodzimy żadnej rozmowy kwalifikacyjnej, nie musimy udowadniać, że się do tego nadajemy. Dlatego też tak wielu ludzi, w różnym wieku i w różnych zawodach, decyduje się na podjęcie pracy z Avon. Możemy być pewni, że to praca idealna jako dodatkowe zajęcie, a to oznacza, że naprawdę zostać konsultantem Avon może każdy. Zwłaszcza, że do niczego się tutaj nie zobowiązujemy, nie musimy składać określonej ilości zamówień, tak jak nie muszą one mieć jakiejś minimalnej wielkości. Co więcej, jeśli będziemy chcieli zrezygnować, wystarczy, że przez rok nie będziemy składać zamówienia, a nasze konto samoistnie wygaśnie. Tutaj również nie ma żadnych opłat i nie musimy się niczego obawiać.

To naprawdę nie jest skomplikowane, co więcej niewiele tutaj potrzeba, abyśmy mogli dołączyć do grona konsultantów. Kilka minut na rejestrację i pierwsze logowanie wystarczy, abyśmy mogli zacząć zarabiać w ten sposób bez żadnych zobowiązań i opłat. Jednak warto się jak najlepiej zapoznać ze Strefą Konsultantki, bo to właśnie tam, będą znajdowały się najważniejsze dla nas informacje. Łącznie z tymi, w których będziemy mogli korzystać z różnego rodzaju szkoleń, aby zwiększyć swoje możliwości sprzedażowe.

Pierwsze logowanie i strefa konsultantki Avon

Warto zobaczyć jak to wygląda, trzeba się przekonać, że to nic skomplikowanego, ani czasochłonnego. Naprawdę niewiele potrzeba, abyśmy mogli zacząć taką współpracę, praktycznie wystarczy nasza zgoda i podanie niezbędnych danych. Zawsze warto próbować nowych rzeczy, zwłaszcza jeśli okazuje się, że możemy dzięki nim dorobić, a jednocześnie jeszcze dają nam one możliwość rozwoju, poznawania nowych osób, ale i w ten sposób również poznawania samego siebie.