Czasami jest tak, że szukamy pracy dodatkowej, którą będziemy wykonywać przez cały czas, która pozwoli nam na stały dopływ dodatkowe gotówki. Czasem jest jednak tak, że poszukujemy dodatkowego zajęcia tylko na wakacje, zwłaszcza jeśli się uczymy i chcemy w ciągu roku skupić się na nauce. Warto więc wiedzieć, że może się okazać, iż idealnym rozwiązaniem dla nas będzie praca konsultanta Avon. Niesie ona ze sobą wiele pozytywnych możliwości, a jeśli się na nią zgodzimy, to szybko może się okazać, że zarabianie jest łatwiejsze i przyjemniejsze niż początkowo sądziliśmy.

Elastyczna i luźna praca

Warto wiedzieć, że Avon daje nam możliwość zarabiania bez żadnych zobowiązań. Nie jesteśmy zobligowani do uzyskiwania określonej wysokości zamówienia, ani do określonej ilości składanych zamówień. Tak naprawdę składamy tyle zamówień ile potrzebujemy i w takiej wartości, w jakiej udało nam się je zdobyć. Dodatkowo jeszcze warto wiedzieć, że nie musimy za nic płacić podczas rejestracji, a za zamówienia możemy zapłacić po upływie 3 tygodni, a więc wtedy, gdy już będziemy mieć pieniądze od klientów za rozdane produkty.

Praca dla każdego

To co z pewnością jest dla nas niezwykle ważne, to fakt, że w Avon może pracować naprawdę każdy. Czy chłopak, czy dziewczyna, bez względu na płeć i na to czym się zajmuje na co dzień. To praca wykonywana w taki sposób, że nie musi kolidować z żadnymi zajęciami, jednak trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że im więcej czasu jej poświęcimy, im więcej zaangażowania włożymy w zdobywanie nowych klientów, utrzymywanie starych i nakłanianie ich do składania dużych zamówień, tym więcej zarobimy. Co ważne, to praca z Avon wygasa, jeśli przez okrągły rok nie złożymy żadnego zamówienia. To oznacza, że spokojnie możemy się tam zarejestrować, pracować przez wakacje, na kolejne 10 miesięcy wrócić do szkoły, a po upływie tego czasu, znowu spokojnie podjąć z nimi współpracę zaczynając składać zamówienia, podczas kolejnych wakacji. To naprawdę nie jest nic trudnego i każdy spokojnie sobie z tym poradzi.

Będziemy mogli liczyć na wsparcie

Jeśli interesuje nas taka praca dodatkowa na wakacje, ale jednocześnie trochę się obawiamy, czy damy radę, to warto wiedzieć, że cały czas możemy liczyć na wsparcie. W Avon chętnie odpowiedzą na wszystkie nasze pytania, w każdym momencie będziemy mogli zwrócić się do naszego Lidera, albo poszukać odpowiedzi na specjalnych forach dla konsultantów Avon, gdzie spotkamy wiele osób, zajmujących się tą pracą. Kto wie, może w tym gronie poczujemy się tak dobrze, że choć to miała być praca dodatkowa na wakacje, to jednak zostaniemy w niej na dłużej i będziemy zajmować się sprzedażą ich produktów nawet wtedy, gdy zaczniemy pracę na etat?

Jeśli szukamy pracy dodatkowej na wakacje, takiej która pozwoli nam trochę zarobić, będzie oferowała dodatkowe gratyfikacje, ale jednocześnie nie będzie zabierała nam zbyt wiele godzin, to z pewnością jest idealna oferta dla nas. Warto jej się przyjrzeć bliżej, aby mieć pewność, że dostrzegamy wszystkie zalety, jakie się z tym wiążą.